Indeling voorjaarscompetitie 2020

 

Senioren:

 

 

Dinsdagmiddag: DD

Woensdagavond H35+:

team 1

Woensdagavond H35+:

team 2

Truus Wijbenga

Siebren Bonsma

Perry v d Marel

Antoinette Stoltenkamp

Tom Dijkstra

Johan Goudberg

Claartje Drenth

Walter Oud

Edwin Hoeben

Angela van Koningsveld

Edwin v d Werff

Peter v d Griend

Edith Krullaards

Remco v d Molen

Peter Moerman

 

 

Ewald v d Werf

 

 

 

Donderdagavond 8&9 17+

Vrijdagavond DD 17+: team 1

Vrijdagavond DD 17+: team 2

Mathilda Altenburg

Sharon Cao

Gerbera Kooistra

Hiske Koldijk

Tessa Sinnema

Janneke Kooistra

Christina Dekker

Mathilde v d Werff

Sabine de Jager

Gea Brandsma

Emma v d Schors

Jildau Hellema

Mirjam v d Steen

 

 

Dianne Gartz

 

 

 

 

 

Vrijdagavond GD 17+: team 1

Vrijdagavond 17+: team 2

Zaterdag damesdubbel 17+: team 1

Marit v d Wal

Yvonne Kuipers

Astrid Cuperus

Michiel v d Wal

Jaennette v Lune

Susanna Cuperus

Joost Simons

Hanneke Swart

Renata Cuperus

Charlotte v d Veen

Andries Weiland

Zuzana Kostikova

Margot Feijen

Ronald Agema

Griet Spits

 

Elwin Visser

 

 

 

 

Zaterdag dames 17+: team 1

Zaterdag dames 17+: team 2

Zaterdag dames 17+: team 3

Marike v d Weij

Maayke Posthumus

Ingrid Veen

Jellie v d Graaf

Dineke Kooistra

Ymie Dijkstra

 Jolanda Bonsma

Julia van Baarle

Nienke Speelman

Trudy Brandsma

Gea Plantinga

Marion Feenstra

Julia Player

 

Petra Dost

Angelique Marquering

 

Nienke Zelvelder

 

 

Mary Douma

 

 

 

Zaterdag Heren 17+: team 1

Zaterdag Heren 17+: team 2

Zaterdag HD 17+: team 1

Jelle Wielsma

Rob Koning

Alex v Regenmortel

Aron van Remmerden

Wilco Kroon

Willem Bruining

Floris Ozinga

Paul Plantinga

Jeroen Robben

Jacob Bosma

Jeroen Dijkstra

Terry Kloosterman

Thiadmar v d Wal

Johan de Boer

Marco Pijpker

 

Dave Katje

Niels van Eenenaam

Zaterdag GD 17+:

team 1

Zaterdag GD 17+:

team 2

Zaterdag Gem 17+:

team 1

Saapke Miedema

Johan de Jong

Sijbrand Hamstra

Otto Touwen

Cristina van Assen

Irma Visserman

Reina Adema

Janke v d Werff

Erica Bloembergen

Jaap de Graaf

Hélène Tummers

Evelien v d Wal

Tettie Offenga

Ronald Hofstede

Jan Stellingwerf (D)

Edwin v d Werff

Marten de Haas

 

 

 

 

Zaterdag Gem 17+:

team 2

Zaterdag Gem 17+:

team 1

 

Peter Kuiper

Pieter Sikkema

 

Amber v d Meulen

Tobias de Groot

 

Simon Gottemaker

Ruben Brouwer

 

Linda Post

Lotte van Zuiden

 

Alex Tabak

Wendy Dijkstra

 

Judith Akkerman

 

 

 

 

 

Zondag Heren

Zondag Dames

 

Ronan Posthuma

Youri Bokma

 

Joost Lievense

Tamara Janson

 

Yvo Brouwer

Nina Ekas

 

Maarten Verhees

Nynke Idema

 

 

Marisca Uit Oudegroeneveld

 

 

 

 

Junioren:

 

 

Zondag 11 t/m 14:

team 1

Zondag 11 t/m 14:

team 2

 

Igor Terpstra

Astrid Kingma

 

Sara v Walderveen

Thomas Muller

 

Koen Bruining

Bjorn steenbeek

 

Marit v d Brink

Anna de Graaf

 

Brent Kuntzel

Jesse Roersma

 

 

 

 

Zondag 13 t/m 17: gemengd team 1

Zondag 13 t/m 17: gemengd team 2

 

Ellen de Jager

Nadine H Ram

 

Lotte van Regenmortel

Marten Scheepens

 

Sander IJdema

Anne de Boer

 

Wietze Prins

Rick de Haan

 

Teun Laverman

Nieske v d Schaaf

 

 

Tenniskids:

 

 

Zondag: Groen1

Rood 2: team 1

Rood 2: team 2

Ilja Moojen

Laura Harder

Sem Hiemstra

Mirte Steensma

Cateau Goudberg

Elise Leeuw

Esra Abbas

Evelien Brinksma

Jesse H Smit

Meike Onclin

Kyano Reezigt

Yasmine Smit

Alon Lemel

Eva Bos

Emma Delgrosso

Elise Kamphuis

 

 

 

 

 

Oranje 1: team 1

Oranje 2: team 1

 

Joyce Mann

Remi Jungen

 

Léan van Lottum

Ayumi Nguyen

 

Femke Ros

Eva v d Marel

 

Amarins Dijkstra

Wietse Helder

 

 

Rood: t/m 8 jaar = t/m 2012

Oranje: 8 t/m 10 jaar = 2010 t/m 2012

Groen: 10 t/m 12 jaar = 2008 t/m 2010

Junioren 11 t/m 14 jaar: = 2006 t/m 2009

Junioren 13 t/m 17 jaar: = 2003 t/m 2007

*Daar waar het gaat om juniorencompetitie en tenniskids kunnen de trainers nog wijzigingen aanbrengen.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 58 266 6966

Address

Kalverdijkje 76b
8924 JJ Leeuwarden