Rookvrij bij TV De Molen

20 april 2022


We hebben al eerder een mail gestuurd met het verzoek om reacties omtrent het rookvrij maken van onze vereniging. Daarop hebben we een paar reacties ontvangen en die waren allemaal positief. Over het algemeen horen we op de club zelf ook alleen positieve geluiden. Daar zijn we blij om.

Vanaf vandaag is het dan zover: onze vereniging gaat voor rookvrij. We hebben een aantal borden opgehangen om iedereen er aan te herinneren dat er niet meer gerookt mag worden langs de banen en op het terras (ook niet buiten de overkapping). 

Voor degenen die het (e)sigaretje of sigaartje niet kunnen missen, hebben we rechts bij de ingang een rookplek gecreëerd. Daar staat een stalen hoge asbak. Wij verzoeken iedere roker hier gebruik van te maken en de peuken er niet naast te gooien. 

Dank voor jullie begrip en medewerking. Een rookvrije sportvereniging is een mooi statement voor onze jeugd.

Het Bestuur

Nieuwscategorieën