Indeling voorjaarscompetitie jeugd, junioren & senioren 2019

10 maart 2019


Beste spelers

Dit is de indeling van de teams van de voorjaarscompetitie van 2019.

De teamsamenstelling waarin jeugd is opgenomen jonger dan 18 jaar is voorlopig. De trainers kunnen hier nog veranderingen in aanbrengen.

De informatie-avond voor aanvoerders en/of teams, tevens ophalen competitietasjes, is op woensdag 27 maart, 19.30 uur, De 4e Set. 

Heel veel plezier deze komende voorjaar!

Rood 2: zondag
Alon Lemel
Evelien Hettinga

Oranje 2: zondag
Itay Lemel
Esra Abas
Amarins Dijkstra
Meike Onclin
Femke Geertje Ros
Mirte Steensma

Groen 1: zondag
Astrid Klaske Kingma
Alyssa Mann
Charmaine Hartog
Syl Apeldoorn

Junioren:

Meisjes 10 t/m 14 team 1

Anna-Roos Hettinga
Esther van Amerom
Magaly van Amerom
Mithe Westerhoff
Julia de Haan
Ellen de Jager (i.o. team 1,2) 

Meisjes 10 t/m 14 team 2
Marit van den Brink
Sara van Walderveen
Lotte van Regenmortel
Merel de Bruin
Nadine Ram (i.o. m2 /gem 11 t/m 17)

Jongens 10 t/m 14 team 1
Teun Laverman
Wietze Prins
Sander IJdema
Brent Kuntzel

Jongens 10 t/m 14 team 2
Igor Terpstra
Thomas Muller
Jesse Roersma
Koen Bruining   

Gemengd 11 t/m 17

Nieske van der Schaaf
Marten Scheepens
Anne Lies de Boer
Rick de Haan
Mas Olinga

Meisjes 11 t/m 17: vrijdag
Mathilde van der Werff
Tessa Sinnema
Emma van der Schors

Senioren:
 

zondag

Gemengd

Ronan Posthuma
Nora Roose
Lars Steenbeek
Maurits Horwitz
Julia van Baarle 

Heren
Yvo Brouwer
Tom Laverman
Bas de Hilster
Joost Lievense
Maarten Verhees

Heren 35+
Perry van der Marel
Edwin Hoeben
Johan Goudberg
Peter van der Griend
Peter Moerman

Dames
Youri Bokma
Nina Ekas
Tamara Janson (D)*
Mariska v Oudegroenevelden   

dinsdag

Dames
Truus Wijbenga
Claartje Drenth
Antoinette Stoltenkamp
Edith Krullaards
Angela van Koningsveld

woensdag

Heren 35+
Siebren Bonsma
Tom Dijkstra
Peter Blume
André Zalmstra
Walter Oud

donderdag

8 & 9: team 1
Aletta van der Schaaf
Mascha Booij
Janet van der Molen
Natasha Jakhari
Anita Dunant
Maurits Sandra Everts    

8 & 9: team 2

Hiske Koldijk
Daniëlle Ruitenbeek
Christina Dekker-Rodenburg
Gea Brandsma
Anouk Adema
Mirjam van der Steen
Geart van Assen

vrijdagavond

DD 17+
Renata Cuperus
Astrid Cuperus
Susanna Cuperus
Tamara Janson (D)*

HD 17+

Reinder Rusken
Johan Weiland
Justin van Elst
Johan Hottinga

GD 17+ team 1
Marit van der Wal-Meekma
Michiel van der Wal
Joost Simons
Margot Feijen (D)*

GD 17+ team 2
Nienke Haagsma
Rolph Zuidhof
Frits Johan Achenbach
Geart van Assen
Christiaan van der Gang
Khem Thongpim

Zaterdag:

Heren 1
Jelle Wielsma
Jacob Bosma
Aron van Remmerden
Floris Ozinga
Thiadmar van der Wal

Heren 2
Alex van Regenmortel
Rogier Jungen
Marco Pijpker
Willem Bruining (D)*
Terry Kloosterman
Jeroen Robben
Niels van Eenenaam

Heren 3
Rob Koning
Wilco Kroon
Dave Katje
Paul Plantinga
Johan de Boer
Jeroen Dijkstra

Dames 1
Jerien van Keulen
Fleur IJbema
Joyce Pijnacker
Hilde ten Berge
Evelien Gartz

Dames 2
Marike van der Weij
Trudy Brandsma
Jellie v.d. Graaf
Angelique Marquering
Jolanda Bonsma

Dames 3
Maaike Posthumus
Dineke Kooistra
Marloes Westdijk
Julia van Baarle

Dames 4
Ingrid Veen
Marion Feenstra
Nienke Speelman
Mary Douma
Petra Dost
Ymie Dijkstra
Nienke Zelvelder

Gem 17+ team 1
Sijbrand Hamstra
Jan Stellingwerf (D)*
Evelien van der Wal
Irma Visserman
Erica Bloembergen

Gem 17+ team 2
Peter Kuiper
Judith Akkerman
Alex Tabak
Linda Post
Simon Gottemaker
Amber van der Meulen

Gem 17+ team 3
Pieter Sikkema
Wendy Dijkstra
Ruben Brouwer
Lotte van Zuiden
Fenna de Graaf

Gem 35+ team 1
Yvonne Kuiper
Andries Weiland
Hanneke Swart
Jaennette van Lune
Ronald Agema
Elwin Visser

Gem 35+ team 2
Johan de Jong
Ronald Hofstede
Rob Artz
Cristina van Assen
Janke van der Werff
Hélène Tummers

GD 17+
Saapke Miedema
Broer Giesing
Tettie Offenga
Reina Adema
Jaap de Graaf
Otto Touwen

Reserve speler/ster: senior
Ingrid Winterdijk
Jeannette Vrolijks
Edwin van der Werff

Reserve speler/ster: junior 
Milou de Groot 
Marit Huisman  

*D = Dispensatiespeler

VCL  TV De Molen,
Sjoukje Akkerboom

Categorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 58 266 6966

Address

Kalverdijkje 76b
8924 JJ Leeuwarden