Indeling competitie 2020

Beste competitiespelers,

Dit is de teamindeling van de Competitie 2020 (zo heet deze competitie dit jaar, dus geen voor- of najaarscompetitie).
De pas van vorig jaar is dit jaar ook geldig voor de competitie. Deze pas moet je kunnen tonen voordat je aan de competitiewedstrijd begint.
Momenteel liggen er nog veel pasjes in het blauwe bakje op de balie bij 'De 4e Set' (kantine van De Molen). ben je je pas kwijt, kijk hier dan even in of meld dit bij de ledenadministratie ([email protected]).

Rond 15 augustus wordt de indeling van de teams in poules bekend gemaakt door de Knltb.

De voorlichtingsavond voor de junioren en senioren, met daarbij het uitdelen van de tassen met tennisballen is gepland op woensdag 2 september 2020 van 19.30 - 20.30 uur.

Senioren:

 

 

Dinsdagmiddag: DD

Team 1: 4e klasse

Woensdagavond H35+

Team 1: 4e klasse

Woensdagavond H35+

Team 2: 4e klasse

Ingrid Winterdijk

Siebren Bonsma

Perry v d Marel

Petra Drolinga

Tom Dijkstra

Johan Goudberg

Claartje Drenth

Walter Oud

Edwin Hoeben

Angela Simms

Edwin v d Werff

Peter v d Griend

Marianne ferwerda

Remco v d Molen

Peter Moerman

 

 

Ewald v d Werf

 

 

 

Donderdagavond 8&9 17+

1e klasse

Vrijdagavond DD 17+

Team 1: 4e klasse

Vrijdagavond DD 17+

Team 2: 4e klasse

Mathilda Altenburg

Sharon Cao

Gerbera Kooistra

Hiske Koldijk

Laura Bänfer

Janneke Kooistra

Christina Dekker

Mathilde v d Werff

Sabine de Jager

Gea Brandsma

Loïs Posthuma

Jildau Hellema

Mirjam v d Steen

 

 

Dianne Gartz

 

 

 

 

 

Vrijdagavond GD 17+

Team 1: 1e klasse

Zaterdag damesdubbel 17+

Team 1: 2e klasse

Zaterdag dames 17+

Team 1: 1e klasse

Yvonne Kuipers

Astrid Cuperus

Marike v d Weij

Jaennette v Lune

Susanna Cuperus

Jellie v d Graaf

Hanneke Swart

Renata Cuperus

 Jolanda Bonsma

Andries Weiland

Zuzana Kostikova

Trudy Brandsma

Ronald Agema

Griet Spits

Julia Player

Elwin Visser

 

Angelique Marquering

 

 

 

Zaterdag dames 17+

Team 2: 2e klasse

Zaterdag Heren 17+

Team 1: 3e klasse

Zaterdag Heren 17+:

Team 2: 4e klasse

Ingrid Veen

Jelle Wielsma

Rob Koning

Ymie Dijkstra

Aron van Remmerden

Wilco Kroon

Nienke Speelman

Floris Ozinga

Paul Plantinga

Marion Feenstra

Jacob Bosma

Jeroen Dijkstra

Petra Dost

Thiadmar v d Wal

Johan de Boer

Nienke Zelvelder

 

Dave Katje

Mary Douma

 

 

 

 

 

Zaterdag Heren 35+

Team 1: ? klasse

Zaterdag GD 17+

Team 1: 3e klasse

Zaterdag GD 17+

Team 2: 3e klasse

Alex v Regenmortel

Saapke Miedema

Johan de Jong

Willem Bruining

Otto Touwen

Cristina van Assen

Jeroen Robben

Reina Adema

Janke v d Werff

Terry Kloosterman

Jaap de Graaf

Hélène Tummers

Marco Pijpker

Tettie Offenga

Ronald Hofstede

Niels van Eenenaam

Edwin v d Werff

Marten de Haas

 

   

Zaterdag Gem 17+

Team 1: 2e klasse

Zaterdag Gem 17+

Team 2: 3e klasse

Zaterdag Gem 17+

Team 1: 3e klasse

Sijbrand Hamstra

Peter Kuiper

Pieter Sikkema

Irma Visserman

Amber v d Meulen

Tobias de Groot

Erica Bloembergen

Judith Akkerman

Ruben Brouwer

Evelien v d Wal

Linda Post

Lotte van Zuiden

Jan Stellingwerf (D)

Simon Gottemaker

Wendy Dijkstra

 

Alex Tabak

Fenna de Graaf

 

 

 

Zaterdag HD 50+

Team 1: ? klasse

 

 

Peter Blume

 

 

Siebren Bonsma

 

 

Tom Dijkstra

 

 

Peter de Koning

 

 

Walter Oud

 

 

 

 

 

* Alle avondpartijen gaan op tijd. Dit betekent dat er per wedstrijd één uur getennist wordt en de games worden doorgeteld. Na een uur stopt de partij ( de rally wordt niet afgespeeld). De eindstand is de verkregen stand in games. Een gelijkspel behoort dus ook tot de mogelijkheid.

Junioren:

 

 

Zondag 11 t/m 14:

Team 1: 4e klasse

Zondag 11 t/m 14:

Team 2: 4e klasse

 

Igor Terpstra

Jesse Roersma

 

Sara v Walderveen

Thomas Muller

 

Koen Bruining

Bjorn steenbeek

 

Marit v d Brink

Anna de Graaf

 

Brent Kuntzel

Astrid Kingma

 

 

 

 

Zondag 13 t/m 17: gemengd team 1

Zondag 13 t/m 17: gemengd team 2

 

Teun Laverman

Marten Scheepens

 

Lotte van Regenmortel

Nadine H Ram

 

Sander IJdema

Anne de Boer

 

Wietze Prins

Rick de Haan

 

Ellen de Jager

Nieske v d Schaaf

 

*In de juniorenteams mag per speeldag één speler 1 jaar ouder of jonger meespelen.

 

Tenniskids:

 

 

Zondag: Groen1

Afdeling 4

Rood 2: team 1

Afdeling 5

Rood 2: team 2

Afdeling 6

Ilja Moojen

Laura Harder

Sem Hiemstra

Mirte Steensma

Cateau Goudberg

Elise Leeuw

Esra Abbas

Evelien Brinksma

Jesse H Smit

Meike Onclin

Kyano Reezigt

Yasmine Smit

Elise Kamphuis

Eva Bos

Emma Del Grosso

 

 

 

Oranje 2:

Afdeling 57

 

 

Joyce Mann

 

 

Léan van Lottum

 

 

Femke Ros

 

 

Amarins Dijkstra

 

 

Ayumi Nguyen

 

 

Rood: t/m 8 jaar = t/m 2012
Oranje: 8 t/m 10 jaar = 2010 t/m 2012
Groen: 10 t/m 12 jaar = 2008 t/m 2010
Junioren 11 t/m 14 jaar: = 2006 t/m 2009
Junioren 13 t/m 17 jaar: = 2003 t/m 2007

*Daar waar het gaat om juniorencompetitie en tenniskids kunnen de trainers nog wijzigingen aanbrengen.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 58 266 6966

Address

Kalverdijkje 76b
8924 JJ Leeuwarden